Hudba na svatbu

Po plesové sezóně přichází námi nazvaná sezóna svatební, kdy víkend co víkend hrajeme na svatebních veselkách, které máme velmi rádi, protože je každá svým způsobem originální.

Pro nás je svatba výjimečná i tím, že si zahrajeme písně všech žánrů, a to od songů, které poslouchají naše prarodiče až po písně, které hýbají současnou hitparádou.

Na svatbách hrajeme buď v duu, nebo triu. Celková doba hraní je 6 hodin, maximální doba hraní je 7 hodin. Jedna série trvá asi tři čtvrtě hodiny, poté následuje přibližně desetiminutová až patnáctiminutová pauza. Pauzy jsme schopni vyplnit reprodukovanou hudbou, která se vám líbí (můžete si donést i vlastní disk se svými oblíbenými interprety).

Kromě hraní a moderování celé akce svatbu obohacujeme různými svatebními hrami, na kterých se předem s budoucími novomanželi domlouváme.

Pokud si nás vyberete, měsíc před svatbou napište. Domlouváme poté detaily ohledně začátku hudební produkce, prvního novomanželského tance, tance s rodiči apod. Píseň pro novomanželský tanec si můžete vybrat třeba v našem repertoáru, ale může se stát, že si píseň nevyberete nebo ji v našem playlistu nenajdete. Když dopředu napíšete a dovolí tomu naše hlasové možnosti, rádi se píseň naučíme. V opačném případě ji není problém přehrát v originále.

Doprava na svatbu je v naší režii. Přijíždíme cca hodinu před začátkem produkce, abychom si mohli v klidu a pohodě postavit nástroje a ozvučovací techniku.

Cena za hudební produkci je různá, podle výběru dua či tria nebo dle místa konání. Aktuální ceník vám na požádání obratem zašleme.

Pokud byste si nevěděli rady, kde uspořádat svoji svatbu, kdo vás bude fotografovat apod., podívejte se do sekce doporučujeme, kde se nachází různé odkazy na příslušné osoby a daná místa.

Kontaktovat nás můžete ZDE

 

 

                        PLESY                 FIREMNÍ AKCE                   NAROZENINY                   OSTATNÍ AKCE

TOPlist