Hudba na narozeniny

Každá oslava narozenin by měla být pro oslavence nezapomenutelná. Sejde se rodina, přátelé a kamarádi. K tomu určitě patří i hudba. Hráli jsme už na desítkách narozeninových party, a to jak ve vnitřních prostorách, tak i venku.

Hudbu na narozeniny může zorganizovat oslavenec, ale ještě lepší je, když si nás objedná někdo z jeho rodiny či přátel a my přijíždíme jako velké překvapení. 

Na menších akcích hrajeme spíše v duu, ale na výslovné přání i v triu. Celková doba hraní je 6 hodin, maximální doba hraní je 8 hodin. Jedna série trvá asi tři čtvrtě hodiny, poté následuje přibližně desetiminutová až patnáctiminutová pauza. Pauzy jsme schopni vyplnit reprodukovanou hudbou, která se vám líbí (můžete si donést i vlastní disk se svými oblíbenými interprety). 

Kromě hraní a moderování celé akce jsme schopni narozeniny obohatit různými veselými hrami a soutěžemi, ale to je vše na domluvě. 

Doprava je v naší režii. Přijíždíme cca hodinu před začátkem produkce, abychom si mohli v klidu a pohodě postavit nástroje a ozvučovací techniku.

Cena za hudební produkci je různá, podle výběru dua či tria nebo dle místa konání. Aktuální ceník vám na požádání obratem zašleme. 

Kontaktovat nás můžete ZDE

 

                           PLESY                    SVATBY                   FIREMNÍ AKCE                  OSTATNÍ AKCE

TOPlist